Stworki i potworki z Nowosztukonii
Gra muzealna dla dzieci w wieku 3-6 lat

• Stworki i potworki z Nowosztukonii

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza dzieci do udziału w grze muzealnej „Stworki i potworki z Nowosztukonii”. Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-6 lat i stanowi idealną propozycję dla najmłodszych widzów, którzy chcieliby zwiedzić wystawę „Co widać” i „W niedalekiej przyszłości”.

Daleko, daleko stąd leży nieznane nikomu królestwo zwane Nowosztukonią. Może wiesz już kto jest władcą tej krainy? To król Nowosztukotur, który właśnie zwołał wszystkich swoich podwładnych na coroczną naradę. Lecz niestety! Stworzenia z Nowosztukonii kochają figle i psoty, więc ukryły się wśród białych ścian muzeum. Czy możesz pomóc królowi w poszukiwaniach?

Zapraszamy do udziału w grze!

Urszula Sawicka - absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim i wiedzy
o teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie. Prowadzi warsztaty edukacyjne w CSW i zajęcia teatralne w jednej z warszawskich podstawówek. Prowadzi bloga o kulturze i edukacji muzeumnudy.blogspot.com.

Do końca sierpnia zapraszamy także grupy do uczestnictwa w grze muzealnej! Zgłoszenie grupy wraz z propozycją terminów (z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem) prosimy kierować na adres: zapisy@artmuseum.pl w tytule wiadomości wpisując „NOWOSZTUKONIA”.