Sąsiedzka układanka. Działania rodzinne

• Sąsiedzka układanka. Działania rodzinne

fot. Kuba Mozolewski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Muzeum Warszawy zapraszają wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat wraz z opiekunem/ami na warsztaty w ramach 10. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE.

Skupimy się na relacjach sąsiedzkich i zbudujemy wielkie puzzle – portrety mieszkańców Warszawy, które będziemy mogli dowolnie łączyć i układać. Każdy z uczestników jest jednym elementem wielkiej warszawskiej układanki. Przekonamy się, czy wszystkie z nich do siebie pasują.

Warsztaty są częścią cyklu „Po co dzieciom artyści?” i towarzyszą wystawie „Sąsiedzi”.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Szymon Gotowski

edukator, trener i animator dziecięcy i młodzieżowy, na co dzień współpracujący z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Miejscem Edukacji Rodzinnej „U króla Maciusia”, Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym i Fundacją Forum Dialogu. Współtwórca programów edukacyjnych, takich jak Kino Dzieci, Kino w trampkach, prowadzący warsztaty z zakresu edukacji artystycznej we współpracy m.in. z Akademią Rękodzieła Artystycznego „Rękodzielnik” w Warszawie i Fundacją Promocji Artystów Malarzy Polskich 2 Wymiary.

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

16:00 Oprowadzanie Oprowadzanie w języku angielskim po wystawie „Sąsiedzi” Pawilon Cepelii
Marszałkowska 99/101, Warszawa
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie w języku ukraińskim po wystawie „Sąsiedzi”Екскурсія по виставці «Сусіди» українською мовою Pawilon Cepelii
Marszałkowska 99/101, Warszawa
16:00 Wykład Architektura handlowa powojennej Warszawy. Wykład Ewy Perlińskiej-Kobieżyńskiej«Комерційна архітектура післявоєнної Варшави». Лекція Еви Перлінської-Кобєжинської MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
16:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Sąsiedzi” Pawilon Cepelii
Marszałkowska 99/101, Warszawa
15:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Sąsiedzi”. Popołudnie w Muzeum Pawilon Cepelii
Marszałkowska 99/101, Warszawa
17:00 Warsztaty SZTUKA – TOŻSAMOŚĆ – ULICA. Warszawski street art warsztaty dostosowane do potrzeb dorosłych z ASD Pawilon Cepelii