Przypadek miasto: projekt: mieszkanie - gimnastyka wyobraźni
Warsztaty projektowe z architektem

• Przypadek miasto: projekt: mieszkanie - gimnastyka wyobraźni

Ceny nieruchomości w Polsce zrównały się już z rynkami europejskimi i nierzadko, aby pozwolić sobie na własne M kredytujemy się na 20-30 lat.

Ważne jest więc, aby wybór odpowiedniej nieruchomości był przemyślany i w pełni świadomy. Jak oglądać mieszkania pod kątem potencjalnego zakupu, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać, a także jak uruchomić wyobraźnię przestrzenną, by wydobyć z mieszkania jego potencjał? Tego wszystkiego dowiecie się na warsztatach z architektem, a podczas zajęć praktycznych zmierzycie się z projektowaniem przestrzeni funkcjonalnej i przyjaznej na prawdziwych przykładach z rynku nieruchomości.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Ewa Czerny

jest dyplomowaną architektką i projektantką wnętrz, razem z Maciejem Kowalukiem i Łukaszem Reszką prowadzi pracownię architektoniczną 3XA. W jej portfolio znajdują się projekty budynków i wnętrz, zarówno komercyjnych, jak i tworzonych na zlecenie klientów indywidualnych. Architektka współracuje z telewizją Domo+ jako prowadząca program "Podzielić M2", gdzie pokazuje jak na niewielkiej przestrzeni stworzyć wymarzony pokój lub kącik dla dziecka.

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

10:00 Warsztaty Mój dom – mój azyl. Mieszkać komfortowoWarsztaty dla dzieci Pałacyk Bormana
ul. Srebrna 12, Warszawa
18:00 Warsztaty TENDENCJE ZAMIESZKIWANIAWarsztaty dla licealistów Budynek dawnej drukarni
ul. Nowogrodzka 84/86, Warszawa
12:00 Warsztaty Mój dom – mój azyl. Mieszkać komfortowoWarsztaty dla dzieci Pałacyk Bormana
ul. Srebrna 12, Warszawa
18:30 Wykład Let’s talk about garbage – architektura i globalne śmieciAkademia WARSZAWY W BUDOWIE Budynek dawnej drukarni
ul. Nowogrodzka 84/86, Warszawa
18:00 Spotkanie Transformacja jako proces z określonym wektorem - promocja nowego numeru kwartalnika „Autoportret”Akademia WARSZAWY W BUDOWIE Budynek dawnej drukarni
18:30 Wykład Dwór polskiAkademia WARSZAWY W BUDOWIE Budynek dawnej drukarni
ul. Nowogrodzka 84/86, Warszawa