Oprowadzanie w języku rosyjskim po wystawie „Bestia, bóg i linia”
Экскурсия по выставке „Бестия, бог и линия” на русском языке

• Oprowadzanie w języku rosyjskim po wystawie „Bestia, bóg i linia”

fot. Kuba Mozolewski

Музей Современного Искусства в Варшаве приглашает на экскурсию на русском языке по выставке „Бестия, бог и линия”, которая состоится 29 августа в 18.00 в Музее над Вислой (Костюшковская набережная 22).

Выставка "Бестия, бог и линия. Сплетение знаний, религии и искусства Азии» приглашает взглянуть на современность с перспективы Востока. Не Востока из наших западных представлений, полных мифологизации, а реального Востока - региона, где проходят важные дебаты и где рождаются новые идеи будущего. На выставке представлены работы свыше 50 художников в том числе из Камбоджи, Индии, Вьетнама, Мадагаскара, Бангладеша, Филиппин и Австралии.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na rosyjskojęzyczne spacery z przewodnikiem po bieżących wystawach. Odbywają się w wybrane środy o godzinie 18:00.

Spacer 29 sierpnia poprowadzi Michał Szymko.

Михал Шимко

историк искусства, журналист и путешественник. В будние дни много готовит и занимается искусством, а в выходные путешествует. Печатался в Kontynenty, Voyage, whiteMAD, Zwykłe Życie а также в русском издании журнала GEO.

Wystawa i inne archiwalne wydarzenia towarzyszące:

20:00 Film „Vietnam the Movie” i „Eleven Men”pokaz filmów Nguyen Trinh Thi MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
19:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Bestia, bóg i linia” MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie w języku angielskim po wystawie „Bestia, bóg i linia” MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Bestia, bóg i linia” MUZEUM nad Wisłą
18:00 Wykład Bengal ModernWykład Diany Campbell Betancourt MUZEUM nad Wisłą
15:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Bestia, bóg i linia”Popołudnie w Muzeum MUZEUM nad Wisłą
18:00 Warsztaty Co to jest postkolonializm?warsztaty dla młodzieży MUZEUM nad Wisłą
20:00 Film „Boundary”Pokaz filmu Nontawata Numbenchapola MUZEUM nad Wisłą