Oprowadzanie po wystawie „Sąsiedzi”

• Oprowadzanie po wystawie „Sąsiedzi”

Architekt, Zygmunt Stępiński, we wnętrzu nowo powstałego pawilonu. Fot. z "Archiwum Rodzinnego Państwa Stępińskich", dzięki uprzejmości Katarzyny Rogalskiej.

W każdą niedzielę o godzinie 16.00 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Muzeum Warszawy zapraszają na oprowadzania po wystawie „Sąsiedzi”, zorganizowanej w ramach 10. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE.

Spotkania prezentują poszczególne wątki wystawy z perspektyw różnych przewodników. Skierowane są do osób dorosłych. Udział w oprowadzaniu w cenie biletu wstępu na wystawę, nie obowiązują zapisy. Spotkania trwają około godziny.

O wystawie opowie Aniela Trojanowska, przewodniczka Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Aniela Trojanowska

studentka Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. W obrębie jej zainteresowań są studia miejskie oraz relacja między instytucjami kultury a rynkiem, pracuje w polu sztuki.