Oprowadzanie po wystawie „Daniel Rycharski. Strachy”
Popołudnie w Muzeum

• Oprowadzanie po wystawie „Daniel Rycharski. Strachy”

Daniel Rycharski, "Wyspa", 2018

W każdą środę o godzinie 15.00 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzania towarzyszące bieżącym wystawom Muzeum.

Spotkania wprowadzają w tematykę wystaw realizowanych przez Muzeum i skierowane są do osób dorosłych. Udział nie wymaga zapisu, spotkania trwają około godziny. Spotykamy się przy recepcji w Muzeum nad Wisłą.

O wystawie „Daniel Rycharski. Strachy” opowie Marta Przasnek, przewodniczka Muzeum.

Marta Przasnek

historyczka sztuki, uczestniczka programu studiów drugiego stopnia „Między Wschodem a Zachodem - historia kultury i myśli”, współprowadzonych przez uniwersytety w Warszawie, Kolonii, Moskwie i Belgradzie. Od września 2015 roku współpracuje z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, gdzie prowadzi oprowadzania i warsztaty dla osób dorosłych. Od 2013 roku opracowuje również teksty audiodeskrypcji dla Muzeum oraz dla Zachęty - Narodowej Galerii Sztuki.

Wystawa i inne archiwalne wydarzenia towarzyszące:

Cykl Dojrzali Wspanializapraszają na wspólne oglądanie wystaw MUZEUM nad Wisłą
Cykl Punkty widzeniaOprowadzania międzypokoleniowe po wystawie „Daniel Rycharski. Strachy” MUZEUM nad Wisłą
18:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Daniel Rycharski: Strachy” MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie w języku angielskimpo wystawie „Daniel Rycharski. Strachy” MUZEUM nad Wisłą
16:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Daniel Rycharski: Strachy” MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Daniel Rycharski. Strachy” MUZEUM nad Wisłą
16:00 Oprowadzanie Iwo Zmyślony oprowadza po wystawie „Daniel Rycharski: Strachy” MUZEUM nad Wisłą
18:00 Oprowadzanie Oprowadzanie w Polskim Języku Migowym po wystawie „Daniel Rycharski. Strachy” MUZEUM nad Wisłą