Juicing Your Hole
Warsztaty z Geo Wyeth

• Juicing Your Hole

Geo Wyeth, zdjęcie dzięki uprzejmości artysty

Kem Care zaprasza na warsztat z artystą Geo Wyeth, skierowany do osób queer oraz queer friendly, zainteresowanych kwestią i polityką głosu, siłą muzyki i dźwięku oraz performansem.

Głosem jako świadkiem uczuć i jako sposobem przekazywania wewnętrznych przeżyć publiczności, głosem jako narzędziem gromadzenia, jako sposobem na zdawanie relacji z doświadczeń oraz wzywania i odpowiadania innym.

Uczestniczki i uczestnicy warsztatów Juicing Your Hole (Twoja soczysto-śpiewająca dziura) będą wokalizować i tworzyć zestawienia występów solowych, bazując na tym, co osobiste i stosując techniki bezpośredniego adresowania, wywoływania i odpowiedzi, improwizacji, przerw i sekwencji. Wychodząc od smutnych popowych piosenek, uczestnicy i uczestniczki będą nieść przez swoje gardła ładunek, będą świadkami sobie nawzajem oraz będą forsować pojęcia „poprawnego” śpiewu lub wirtuozerii, jako sposobu na doskonalenie różnorodnych złożoności ekspresji.

Osoby zaangażowane powinny być przygotowane na ruch i otwarcie się. Warsztat ten jest prowadzony przez FTM (Female to Male) artystę Geo Wyetha i jest otwarty na osoby wszystkich płci, które szanują osoby queer i te definiujące się poza binarnym systemem płci.

Warsztaty skierowane są do osób interesujących się sztuką wizualną lub praktyką performatywną, aktywizmem, a także do wszystkich innych osób zainteresowanych realizacją doświadczeń queer i feministycznych. Aby zapisać się na warsztaty, prosimy wysyłać krótką informację dlaczego jesteście zainteresowane/zainteresowani warsztatami pod adres: kemwarsaw@gmail.com

Geo Wyeth Zajmuje się muzyką, performansem, instalacją i wideo. Swoje prace pokazywał w The Stedelijk Museum Amsterdam, MoMA PS1 (Greater New York, 2016), LA MoCA, The New Museum, New York Live Arts, The Studio Museum in Harlem, Boston ICA, Kate Werble Gallery, La MaMa Theatre, Human Resources, The Pyramid Club i Pub Joe’s. W latach 2015-2016 był rezydentem Rijksakademie van beeldende kunsten w Amsterdamie. Obecnie pracuje i mieszka w Rotterdamie i Nowym Jorku.

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

Pańska 3 , Warszawa
18:00 Film Soft Kiss Club Pokazy wybranych prac z kolekcji i filmoteki Muzeum MUZEUM na Pańskiej
16:00 Spotkanie Juicing Your HoleSpotkanie z Geo Wyeth MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
19:00 Performans „Bless This Place”Pokaz pracy Aarona Ratajczyka MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
20:00 Performans Mount Mound RefusePerformans poezji i dźwięku Jessiki Khazrik MUZEUM na Pańskiej