Gra muzealna

• Gra muzealna

Paweł Althamer, \"Koziołek Matołek\", 2013, fot. Bartosz Stawiarski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej stanie się obszarem gry, która pozwoli odbiorcy zapoznać się w ciekawy sposób z Kolekcją muzeum i wystawą „Co widać – polska sztuka dzisiaj”.

Na graczy czeka wiele wyzwań – zadania u agentów, arkusz gry do wypełnienia i przede wszystkim – walka z czasem. Nie zabraknie jednak chwili na to, żeby dowiedzieć się czegoś o spotkanych na trasie gry eksponatach…

Podejmiesz wyzwanie?

Kiedy?

17 maja 2014 roku w godz. 16:00-17:30

Kto może zagrać?

Każdy, kto skończył 16 lat. W grze może wziąć udział maksymalnie 20 zespołów 2,3 lub 4 osobowych – decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmujemy do 16 maja.

W formularzu zgłoszeniowym w okienku „Informacje dodatkowe” prosimy podać: imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za drużynę (osoba pełnoletnia) oraz liczebność zespołu.