Emesenki: Tło na pierwszym planie
Sztuka dla najmłodszych

• Emesenki: Tło na pierwszym planie

fot. Kuba Mozolewski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie wraz z zespołem Użyj Muzeum zapraszają na spotkanie w ramach cyklu Emesenki w ramach wystawy „Daniel Rycharski. Strachy”, zatytułowane „Tło na pierwszym planie”.

Na warsztatach porozmawiamy o tym, jaką rolę pełni w sztuce tło. Przyjrzymy się pracom artysty Daniela Rycharskiego z różnych stron i zastanowimy się, jak otoczenie wpływa na wygląd dzieła sztuki. Czy biała ściana jest najlepszym rozwiązaniem?

Wspólnie stworzymy własne tła różnego rodzaju oraz wcielimy się w bohaterów pierwszego planu. Na jakim tle zobaczycie się najkorzystniej?

Koncepcja i prowadzenie: Hanna Zwierzchowska.

Udział w warsztacie jest płatny. Bilet na działania rodzinne kosztuje 10 zł i obejmuje udział dziecka wraz z opiekunem. Udział kolejnego dziecka jest dodatkowo płatny 5 zł.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Hanna Zwierzchowska

studentka Accademia di Belle Arti w Bolonii, absolwentka Akademii Sztuki Pięknych w Warszawie. Zaangażowana w kulturę i sztukę jako artystka-projektantka oraz edukatorka.

Inne wydarzenia z tego cyklu: