Ćwiczenia z kreatywności. Praktycznie dla dorosłych cz. 2
Warsztaty dla dorosłych

• Ćwiczenia z kreatywności. Praktycznie dla dorosłych cz. 2

Działania na wystawie „Ćwiczenia z kreatywności", fot. Bartosz Stawiarski

Dużo opowiadamy o ćwiczeniach z kreatywności, teraz chcemy je przećwiczyć. Zapraszamy do działania – przetestujemy na sobie aktywności, które swoim uczniom i studentom proponowali prezentowani na wystawie Miklós Erdély, Dóra Maurer, Oskar Hansen.

Wśród ćwiczeń znajdą się między innymi samo-organizujące się zdania, tworzenie kompozycji za pomocą instrumentów dydaktycznych czy poziomo-pionowy rysunek z drągami. Zapraszamy! W zanadrzu mamy dużo więcej równie enigmatycznie brzmiących zadań.

Marta Bielska – absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, mająca w planach na najbliższy czas studiowanie na Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną ASP w Warszawie albo/i wybranie się na Nordic Visual Studies and Art Education na Uniwersytecie Aalto w Helsinkach. Nieustannie dorywczo związana z działem edukacji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Świeżo po roku przygody pracy jako art teacher w jednej z warszawskich szkół Montessori.