Zbuduj z nami Archiwum Palmy!
Nabór materiałów

• Zbuduj z nami Archiwum Palmy!

fot. B. Stawiarski

Archiwa Artystów Muzeum Sztuki Nowoczesnej zapraszają do przysyłania zdjęć i filmów warszawskiej Palmy czyli instalacji Joanny Rajkowskiej „Pozdrowienia z Alej Jerozolimskich”.

Chcemy, żeby archiwum tzw. Palmy było jak najpełniejsze i zawierało dokumentację z różnych momentów jej istnienia i z wielu punktów widzenia. Dlatego prosimy Was, żebyście podzielili się z nami swoimi zdjęciami i filmami, w których Palma gra główną rolę.

Zależy nam głównie na ujęciach przedstawiających „Pozdrowienia...” w nietypowych okolicznościach - innych niż te, które można zobaczyć na naszej stronie. Przesłane materiały (oczywiście podpisane nazwiskami autorów) umieścimy na stronie internetowej.

Materiały (w jak najwyższej rozdzielczości) wysyłajcie na adres: kaja.kowalska@artmuseum.pl lub maciej.wolosiuk@artmuseum.pl.