Wolontariat w Muzeum
Dział Edukacji

• Wolontariat w Muzeum

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza wolontariuszy do współtworzenia programu edukacyjnego towarzyszącego bieżącym wystawom.

Co robimy?

Pragniemy inspirować do samodzielnego poznawania i prowokować do dyskusji o sztuce współczesnej. Naszym celem jest upowszechnianie wiedzy o niej. Chcemy dzielić się wynikami naszych badań i zachęcać do tworzenia nowych interpretacji prezentowanych dzieł sztuki.

Kogo szukamy?

Poszukujemy wolontariuszy w wieku 18+, których intryguje i interesuje sztuka współczesna. Głównym zadaniem wolontariuszy będzie współpraca z muzealnymi przewodnikami i animatorami przy tworzeniu i realizacji programu edukacyjnego.

Co oferujemy w zamian?

• przyjazną atmosferę i ciekawe wyzwania
  • elastyczny grafik
  • szkolenie dla przewodników prowadzone przez Zespół Muzeum
  • zaświadczenie o odbyciu wolontariatu

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.ochotnicy.waw.pl lub o przesłanie CV na adres marta.skowronska@artmuseum.pl z dopiskiem „Ochotnicy Warszawscy”.