Weź udział w badaniu online!

• Weź udział w badaniu online!

fot. Marta Ankiersztejn

Wspólnie z Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski oraz Zachętą – Narodową Galerią Sztuki Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie realizuje szóstą edycję badania publiczności „Poznajmy się lepiej!”.

W Muzeum nad Wisłą przygotowaliśmy dwa stanowiska do bezpiecznego wypełniania elektronicznych ankiet, a od dziś zachęcamy też wszystkie osoby odwiedzające naszą stronę do wypełnienia anonimowej ankiety online. Interesują nas także opinie tych z Państwa, którzy w tym roku jeszcze u nas nie byli. Jako podziękowanie za wypełnienie krótkiej ankiety online otrzymają Państwo kod, który umożliwia bezpłatną wizytę w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki lub w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

Badanie „Poznajmy się lepiej!” jest zaproszeniem do dzielenia się opiniami o wystawach, muzeum oraz barierach, które sprawiają, że widzowie nie decydują się na wizytę u nas. Partnerem merytorycznym jest Kolektyw Badawczy. Wypełnione online ankiety analizowane będą zbiorczo i staną się punktem wyjścia m.in. do myślenia o ofercie edukacyjnej Muzeum.

Każda osoba, która weźmie udział w internetowym badaniu otrzyma kod zapewniający bezpłatne odwiedziny. Wygenerowany automatycznie kod należy skopiować lub zapisać, a następnie udać się z nim do kasy wybranej instytucji (Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki lub Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski) nie później niż 31 stycznia 2021 roku. Czekamy na Państwa wizytę!

Projekt badawczy „Poznajmy się lepiej!” jest inicjatywą pracowników i pracowniczek trzech zaangażowanych w niego instytucji. Tutaj znajdą Państwo więcej informacji na temat badania.