Warszawski Festiwal Kultury bez Barier 2018
Warsztaty w Muzeum i na Bródnie

• Warszawski Festiwal Kultury bez Barier 2018

Zdjęcie przedstawia fragment wystawy. Na tle kolorowej tapety z napisami “AIDS” i Kaczorem Donaldem powieszone są obrazy oraz telewizor. Na telewizorze wyświetla się fragment video, pokazujący nagiego mężczyznę stojącego tyłem do kamery.

Warszawski Festiwal Kultury bez Barier to festiwal, który jest wielkim świętem kultury dostępnej dla każdego: bez względu na rodzaj i stopień niepełnosprawności lub jej brak, sytuację rodzinną, możliwości ekonomiczne, miejsce zamieszkania, pochodzenie, wiek i płeć.

W tym roku festiwal odbywa się po raz szósty pod hasłem „MOŻESZ”. W ramach festiwalu Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza do udziału w warsztatach:

12 października (piątek), godz. 17:00

„Syreny, centaury, gryfy – hybrydy w kulturze“ – warsztaty dostosowane do potrzeb osób dorosłych ze spektrum autyzmu, przygotowane przez Martę Maliszewską i Karola Radziszewskiego.

14 października 2018 (niedziela), godz. 12:00

Działanie w parku: warsztaty w PJM, tłumaczone na język polski, w Parku Rzeźby na Bródnie – prowadzone przez Daniela Kotowskiego i Pawła Althamera.