Słoneczniki 2014
Konkurs na najlepszą inicjatywę dla dzieci

• Słoneczniki 2014

Portal CzasDzieci.pl kolejny raz ogłosił konkurs Słoneczniki mający na celu wyłonienie i nagrodzenie organizatorów najbardziej wartościowych warszawskich inicjatyw dla dzieci.

W sześciu kategoriach (odpowiadających danym sferom rozwojowym dziecka) przyznane zostaną dwa typy nagród: Statuetki Złotych Słoneczników 2014 – nagrody główne oraz Nagrody Rodziców – przyznane na podstawie otwartego głosowania na nominowane inicjatywy. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej gali, która odbędzie się już we wrześniu.

Portal CzasDzieci.pl, jako wieloletni pośrednik między miejscami edukacji i kultury a rodzicami, pragnie wyróżnić najbardziej oddanych dzieciom organizatorów. Chcemy docenić i nagrodzić organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju młodych adresatów, będąc równocześnie najlepszą rozrywką. Dlatego CzasDzieci.pl ogłasza konkurs na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w wieku 0-14 lat.

Zachęcamy do zgłaszania inicjatyw, programów i warsztatów organizowanych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Szczegóły konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Organizatorów.