Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

• Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Pracownia Henryka Stażewskiego i Edwarda Krasińskiego, fotografia z archiwum Eustachego Kossakowskiego, © Anka Ptaszkowska

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko

Samodzielnej księgowej / Samodzielnego księgowego

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:

• Dekretacja i księgowanie dokumentów,
• Współpraca przy sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,
• Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.

Wymagania:

• Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym lub rachunkowym,
• Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
• Biegła znajomość MS Office i programu księgowego Symfonia
• Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie i pełna samodzielność,
• Odpowiedzialność, sumienność i komunikatywność.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze ½ etatu,
• Miejsce pracy: Warszawa, ul. Pańska 3
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury,
• Przyjazną atmosferę pracy,
• Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres: praca@artmuseum.pl do dnia 08.04.2016 r. lub dostarczyć osobiście do siedziby Muzeum. Muzeum zastrzega sobie prawo zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów spełniających w/w kryteria.
• Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"