POSZUKIWANY, POSZUKIWANA: Edukator, Edukatorka
Grupy szkolne podczas festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE 8

• POSZUKIWANY, POSZUKIWANA: Edukator, Edukatorka

6 metrów przed Paryżem, 1971, fotografia z archiwum Eustachego Kossakowskiego, © Anka Ptaszkowska

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje energicznej, dyspozycyjnej i doświadczonej osoby na stanowisko edukatora/edukatorki do pracy z grupami szkolnymi podczas tegorocznej edycji festiwalu Warszawa W Budowie.

Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie prowadzenie lekcji muzealnych, oprowadzań i warsztatów skierowanych do grup szkolnych, na podstawie przygotowanych przez dział edukacji Muzeum scenariuszy i tematów podczas 8. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE.

Poszukujemy osób:
- zainteresowanych sztuką współczesną, historią i architekturą Warszawy
- energicznych, kreatywnych i z inicjatywą
- z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą szkolną, zwłaszcza doświadczenie w prowadzeniu lekcji muzealnych i warsztatów
- dyspozycyjnych w godzinach porannych i wczesnopopołudniowych od 3 października do 30 listopada 2016 r.

Oferujemy:
- pracę w młodym, dynamicznym zespole

- przyjazną atmosferę i ciekawe wyzwania
- cykl szkoleń prowadzonych przez kuratorów festiwalu i Dział Edukacji Muzeum
- wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o dzieło w wysokości zależnej od ilości przeprowadzonych zajęć

CV wraz z informacją o dyspozycyjności (w październiku i listopadzie) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@artmuseum.pl

Na zgłoszenia czekamy do 4 września 2016 r. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatkami i kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”