Poszukiwany, poszukiwana
Specjalista, specjalistka ds. produkcji wystaw i wydarzeń programowych

• Poszukiwany, poszukiwana

Fabryka obrabiarek, fotografia z archiwum Eustachego Kossakowskiego, © Anka Ptaszkowska

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. produkcji wystaw i wydarzeń programowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Podstawowe obowiązki:

• opracowanie struktury zadań, harmonogramu oraz kosztorysu realizowanego projektu
• organizacja zadań produkcyjnych oraz nadzór nad utrzymaniem dyscypliny kosztów (w ścisłej współpracy z kuratorem, działami Muzeum - m.in. technicznym, promocji, administracji i księgowości)
• kontakt z artystami, usługodawcami, zleceniobiorcami i innymi zaangażowanymi podmiotami w zakresie ustalania zasad i warunków współpracy
• zamawianie zakupów i usług oraz organizacja ich dostaw
• koordynacja działań produkcyjnych podczas montaży, demontaży i bieżącej obsługi wydarzeń
• obsługa administracyjna projektu wg procedur Muzeum (zbieranie ofert porównawczych, zawieranie umów, opisywanie dokumentów księgowych, archiwizacja dokumentacji)
• udział w ewaluacji i rozliczeniu finansowym projektu

Wymagania:

• minimum trzyletnie doświadczenie w produkcji wydarzeń artystycznych (wystaw, spektakli teatralnych, filmów, projektów o charakterze architektonicznym, itp.)
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
• umiejętność pracy w zespole
• bardzo dobra organizacja pracy pod presją czasu
• bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
• dyspozycyjność

Oferujemy:

• umowę o pracę
• elastyczny, zadaniowy tryb pracy
• pracę w dynamicznie rozwijającym się, twórczym i zaangażowanym zespole
• możliwość realizacji eksperymentalnych projektów

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@artmuseum.pl do dnia 14 lipca 2017r.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2015 roku, poz. 2135 z późn. zm.).”