Poszukiwany, poszukiwana!
Edukator(ka) festiwalu Warszawa W Budowie 7

• Poszukiwany, poszukiwana!

Fotografia z Archiwum Eustachego Kossakowskiego

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje energicznej i dyspozycyjnej osoby na stanowisko edukatora/edukatorki, do pracy z grupami szkolnymi podczas tegorocznej edycji festiwalu Warszawa W Budowie.

Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie prowadzenie lekcji muzealnych, oprowadzań i warsztatów skierowanych do grup szkolnych, na podstawie przygotowanych przez dział edukacji Muzeum scenariuszy i tematów podczas 7. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE.

Poszukujemy osób

• zainteresowanych sztuką współczesną i historią Warszawy
  • energicznych, kreatywnych i z inicjatywą
  • z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą szkolną lub edukacji muzealnej
  • dyspozycyjnych w godzinach porannych i wczesnopopołudniowych od 28 września do 10 listopada 2015 r.

• dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

• pracę w młodym, dynamicznym zespole

• przyjazną atmosferę i ciekawe wyzwania
  • cykl szkoleń prowadzonych przez kuratorów festiwalu i dział edukacji Muzeum
  • wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o dzieło w wysokości zależnej od ilości przeprowadzonych zajęć

CV wraz z informacją o dyspozycyjności prosimy przesyłać na adres: hanna.sabat@artmuseum.pl. Na zgłoszenia czekamy do 21 września 2015 r. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatkami i kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”