Poszukiwany, poszukiwana!
Nabór na wolontariat w dziale edukacji Muzeum

• Poszukiwany, poszukiwana!

Poszukujemy wolontariuszy gotowych do współtworzenia programu edukacyjnego Muzeum skierowanego do najmłodszych widzów.

Poszukujemy osób

• pełnoletnich
  • chętnych do pracy z dziećmi
  • zainteresowanych sztuką współczesną
  • energicznych i z inicjatywą
  • dyspozycyjnych 10-15 godzin tygodniowo (godzinny poranne i wczesnopopołudniowe, oraz niektóre weekendy)

Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

W czym możesz nam pomóc?

1 czerwca otworzyliśmy wystawę „Działamy z kolekcją!”, która jest jednocześnie przestrzenią edukacyjną skierowaną do najmłodszych widzów Muzeum. Głównym zadaniem będzie współpraca z muzealnymi przewodnikami i animatorami przy tworzeniu i realizacji programu edukacyjnego.

• przyjazną atmosferę i ciekawe wyzwania
  • cykl szkoleń prowadzony przez Zespół Muzeum
  • zaświadczenie o odbyciu wolontariatu

Chętnych prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego (Google).
Zgłoszenia przyjmujemy do 21 czerwca 2015 r.

Informacja o wystawie

Wystawa „Działamy z kolekcją!” jest pierwszą w historii Muzeum próbą stworzenia przestrzeni edukacyjnej dla dzieci opartej na kolekcji sztuki współczesnej. Wybór prac oraz sposób ich ekspozycji to wynik doświadczeń i obserwacji zebranych przez muzealnych edukatorów podczas poprzednich pokazów kolekcji: „W sercu kraju” i „W niedalekiej przyszłości”.
Szczegóły poniżej!