Poszukiwany/Poszukiwana:
Specjalista/Główny specjalista ds. zamówień publicznych

• Poszukiwany/Poszukiwana:

Fotografia z Archiwum Eustachego Kossakowskiego, 1966

Muzeum Sztuki Nowoczesnej poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. zamówień publicznych.

Opis stanowiska

Obowiązki
Prowadzenie spraw z zakresu zamówień publicznych, przygotowywanie i realizacja zamówień publicznych związanych z bieżącą działalnością Muzeum zgodnie z założeniami ustawy Prawo Zamówień Publicznych (w tym nadzór nad realizacją zamówień z zakresu działalności kulturalnej oraz podprogowych) oraz koordynacja procesu ofertowego, a także monitorowanie rezultatów postępowania przetargowego.

Specjalista ds. zamówień publicznych zajmuje się również prowadzeniem, uzupełnianiem i archiwizacją dokumentacji przetargowej, oraz:

• analizą pod kątem ustawy Prawo zamówień publicznych planu finansowego Muzeum;
  • sporządzaniem rocznych planów i sprawozdań z realizacji zamówień publicznych, zgodnie z wymogami prawa;
  • koordynowaniem obiegu dokumentów przetargowych;
  • uczestnictwem w pracach komisji przetargowych;
  • monitorowaniem prawidłowej, zgodnej z wewnętrznymi uregulowaniami jednostki realizacji zamówień podprogowych (o wartości poniżej 30 tys. euro);
  • aktywne uczestnictwo i współpraca z pracownikami merytorycznymi przy przygotowywaniu opisów przedmiotu zamówienia;
  • udzielanie porad i sporządzanie opinii z zakresu zamówień publicznych

• wykształcenie wyższe (minimum)
  • preferowane kierunki: prawo, administracja;
  • biegła znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych, orzecznictwa KIO, Kodeksu cywilnego oraz innych aktów prawnych związanych z tematyką zamówień publicznych;
  • znajomość ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • minimum trzyletnie (preferowane pięcioletnie) doświadczenie w realizacji zamówień publicznych po stronie zamawiającego, preferowane w instytucjach kultury, urzędach państwowych lub samorządowych.

Umiejętności

• umiejętność analitycznego i logicznego myślenia;
  • umiejętność szybkiej analizy dokumentów pod kątem prawnym (analiza zagrożeń, propozycje zmian treści umów);
  • wysokie zdolności interpersonalne;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office, w tym w szczególności arkusza kalkulacyjnego excel;
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

• ciekawą, pełną wyzwań pracę na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury w wymiarze ½ etatu.
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz przyjazną atmosferę pracy.

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: lukasz.radzikowski@artmuseum.pl do dnia 26.01.2015 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”