Poszukiwany, Poszukiwana!
Specjalista/ Specjalistka ds. operacyjnych

• Poszukiwany, Poszukiwana!

Pracownia Henryka Stażewskiego i Edwarda Krasińskiego, fotografia z archiwum Eustachego Kossakowskiego, © Anka Ptaszkowska

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko Specjalista/ Specjalistka ds. operacyjnych.

Zakres obowiązków:

• planowanie i organizowanie bieżących spraw administracyjnych działu, w tym prowadzenie korespondencji z właściwymi podmiotami, przygotowywanie zestawień, oświadczeń i dokumentacji
• inicjowanie oraz udział w spotkaniach zewnętrznych związanych z prowadzeniem spraw operacyjnych Działu
• kontakt z kontrahentami Muzeum w zakresie monitorowania i obsługi bieżących zadań
• prowadzenie spraw związanych z pozyskiwaniem zgód/pozwoleń/opinii z instytucji zewnętrznych wraz z bieżącym monitorowaniem terminów i ważności poszczególnych dokumentów
• przygotowywanie planów, analiz, sprawozdań i rozliczeń
• sporządzanie oraz monitorowanie budżetów zadaniowych dla wybranych projektów
• ścisła współpraca z kadrą zarządzającą i merytoryczną w ramach prowadzonych zadań

Jakie mamy oczekiwania?

• wykształcenie wyższe – preferowane: prawo, administracja lub zarządzanie
• doświadczenie w pracy administracyjnej – minimum 3 lata
• praktyczna znajomość przepisów prawa administracyjnego
• samodzielność, skrupulatność i dobra organizacja pracy własnej
• umiejętność pracy w zespole i dobry kontakt z klientem
• inicjatywa w podejmowaniu usprawnień
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
• dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
• mile widziane doświadczenie w sektorze publicznym, instytucjach kultury, NGO

Co oferujemy w zamian?

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę w dynamicznie rozwijającym się, twórczym i zaangażowanym zespole
• możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania Muzeum

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać pod adres: rekrutacja@artmuseum.pl do 30.11.2018. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: SPEC_OP Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.".