Poszukiwana, poszukiwany!
Współpracowniczka /Współpracownik Działu Księgowego

• Poszukiwana, poszukiwany!

Biblioteka Narodowa, fot. Eustachy Kossakowski © Anka Ptaszkowska

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje Współpracowniczki lub Współpracownika Działu Księgowego.

Zakres obowiązków:

• współpraca z zespołem projektowym przy opracowaniu i realizacji budżetu projektu;
  • monitorowanie i kontrola wydatkowania zgodnie z zawartą umową i budżetem projektu;
  • sprawdzanie, dekretowanie i wprowadzanie do systemu finansowo- księgowego dokumentów dotyczących realizowanych projektów;
  • rozliczenia dotacji i dofinansowań w oparciu o ewidencję księgową;
  • obsługa aplikacji wspomagającej kontrolę budżetu Muzeum;
  • wspieranie innych zadań działu księgowości.

Jakie mamy oczekiwania?

• znajomość systemu finansowo- księgowego Symfonia;
  • doświadczenie w podobnym obszarze – minimum 2 lata;
  • samodzielność, skrupulatność i dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność pracy w zespole i dobry kontakt z klientem;
  • inicjatywa w podejmowaniu usprawnień;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel);
  • mile widziane doświadczenie w rozliczaniu projektów i dotacji unijnych.

Co oferujemy w zamian?

• zatrudnienie w oparciu o umowę o umowę zlecenie;
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się, twórczym i zaangażowanym zespole;
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania Muzeum;
  • wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze 120-140 godzin miesięcznie.

CV wraz z listem motywacyjnym w formacie PDF prosimy przesyłać pod adres: rekrutacja@artmuseum.pl do dnia 22 lutego 2019 r. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: KSI_WSP.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”