Poszukiwana, poszukiwany!
Główna Specjalistka / Główny Specjalista ds. procesów

• Poszukiwana, poszukiwany!

Fabryka obrabiarek, fotografia z archiwum Eustachego Kossakowskiego, © Anka Ptaszkowska

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje kandydatek / kandydatów na stanowisko Główna Specjalistka / Główny Specjalista ds. procesów

Podstawowe obowiązki:

● weryfikacja i ocena procesów wewnętrznych w Muzeum,
● tworzenie strategii rozwoju kluczowych obszarów instytucji ,
● prowadzenie analiz i tworzenie raportów z obszarów realizacji kluczowych strategii Muzeum,
● uczestnictwo w automatyzacji procesów wewnętrznych,
● tworzenie założeń, realizacja i monitoring procesu komunikacji wewnętrznej,
● uczestnictwo w działaniach marketingowych,
● opracowanie raportów analitycznych i prezentacji zleconych przez Dyrekcję.

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

● wykształcenia wyższego,
● znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint) w stopniu minimum średniozaawansowanym,
● umiejętności tworzenia dokumentów strategicznych, raportów i analiz,
● doświadczenia w pracy w instytucji publicznej samorządowej lub centralnej, mile widziane w publicznej instytucji kultury,
● doświadczenia pracy w projektach rozwojowych z obszaru rozwoju instytucjonalnego,
● doświadczenia w pracy w międzynarodowych zespołach i projektach,
● systematyczności i skrupulatności,
● odpowiedzialności, samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej,
● komunikatywności i umiejętności współpracy.

Mile widziane:

● znajomość zasad tworzenia i doświadczenie w realizacji komunikacji wewnętrznej.

Co oferujemy:

• zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

Jak aplikować?

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: kariera@artmuseum.pl
W tytule wiadomości należy wpisać nr referencyjny: DR/GS/06/21
Na aplikacje czekamy do 25.06.2021 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami / kandydatkami. W kolejnych etapach procesu rekrutacji przewidujemy możliwość sprawdzenia praktycznych umiejętności kandydatów na podstawie próbek pracy.

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”