PERFORMANS / TANIEC / SZTUKA
inicjatywa warszawskich instytucji kultury

• PERFORMANS / TANIEC / SZTUKA

Projekt graficzny: Arletta Wojtala

Performans / Taniec / Sztuka to kolejna inicjatywa warszawskich instytucji kultury na rzecz rozwoju publiczności.

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Nowy Teatr, STUDIO TEATRGALERIA, TR Warszawa i Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki postanowiły wspólnie informować publiczność o przygotowywanych programach, zwłaszcza wydarzeniach z obszaru performansu, tańca i sztuki.

Na stronie Performans / Taniec / Sztuka na Facebooku będziemy zamieszczać informacje o nadchodzących spektaklach, pokazach, performansach i towarzyszących im wystawach, wykładach, dyskusjach i innych wydarzeniach.

Odwiedzajcie nas i nasze instytucje! Kibicujcie nam i polecajcie naszą stronę znajomym!

Do zobaczenia w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Nowym Teatrze, STUDIO TEATRGALERII, TR Warszawa i Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki!

Nasze działania w zakresie rozwoju publiczności, w ramach programu ADESTE wspiera Biuro Kultury Urzędu m.st. Warszawy.