Otwarty nabór
Koncert Życzeń z okazji Narodowego Święta Niepodległości

• Otwarty nabór

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Barbara Kinga Majewska zapraszają do nadsyłania zgłoszeń do „Koncertu Życzeń z okazji Narodowego Święta Niepodległości”.

Koncert odbędzie się 11 listopada o godz. 17.00 w Muzeum nad Wisłą, w ramach programu towarzyszącego wystawie „Niepodległe. Kobiety a dyskurs narodowy”.

Od zgłaszających oczekujemy podania treści życzeń oraz wskazania dołączonej do nich „piosenki”, którą może być utwór muzyczny o dowolnej formie, obsadzie, stylistyce lub inny tekst kultury – wiersz, rzeźba, dzieło z zakresu sztuk performatywnych, architektury lub innych, dowolny przedmiot, krajobraz, osoba, zjawisko.

11 listopada, podczas koncertu Barbara Kinga Majewska publicznie złoży wszystkie nadesłane życzenia i wykona dołączone do nich „piosenki”.

Zgłoszenia można wysyłać od 22 października do 30 października 2018 roku włącznie pod adres: info@artmuseum.pl z dopiskiem „Koncert życzeń”. Na prośbę osoby zgłaszającej nadesłane życzenia mogą zostać złożone anonimowo.

Barbara Kinga Majewska
artystka muzyk, wokalistka, performerka. Autorka Krytycznego Przewodnika po sposobach realizacji zapisu nutowego we współczesnej muzyce wokalnej i manifestu Nowa Śpiewność w Muzyce Współczesnej. Głos wykorzystuje jako narzędzie badania pozamuzycznych kontekstów śpiewu.

Wystawa i inne archiwalne wydarzenia towarzyszące:

Cykl Punkty widzeniaOprowadzania międzypokoleniowe po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą
Cykl Po co dzieciom artyści?Działania towarzyszące wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą
19:00 Wernisaż Otwarcie wystawy Niepodległe. Kobiety a dyskurs narodowy MUZEUM nad Wisłą
21:00 Koncert Jacqueline George / „EFIVE” Koncert + DJ SET MUZEUM nad Wisłą, Bistro Powidoki
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie w języku angielskim po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą
18:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą
15:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe”Popołudnie w Muzeum MUZEUM nad Wisłą