Ostatnie dwa tygodnie trwania wystaw \"Co widać\" i \"W niedalekiej przyszłości\"

• Ostatnie dwa tygodnie trwania wystaw \\\

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie będzie można oglądać wystawy „Co widać. Polska sztuka dzisiaj” oraz „W niedalekiej przyszłości”.

Niedziela 31 sierpnia będzie ostatnim dniem trwania wystaw. Do tego czasu Muzeum Sztuki Nowoczesnej zaprasza na oprowadzania i warsztaty związane z ekspozycjami. W weekendy odbędą się cykliczne spacery z przewodnikiem w języku polskim i angielskim, a w czwartki - w języku rosyjskim.

Przewidziane są także ostatnie zajęcia z cykli warsztatowych dla dzieci i młodzieży z różnych grup wiekowych przygotowane przez dział edukacji Muzeum. Szczegółowe informacje o wydarzeniach i, w niektórych wypadkach, o zapisach znajdują się w kalendarium na stronie Muzeum.

W ramach finisażu zapraszamy na koncert RSS B0YS i Wilhelma Brasa, który będzie zarazem zwieńczeniem letniego cyklu wydarzeń muzycznych „Co słychać”. Szczegóły wydarzenia, które odbędzie się w sobotę 30 sierpnia, TUTAJ.

Na wszystkie wydarzenia organizowane przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej wstęp jest bezpłatny.