Ochotnicza Straż Archiwalna
wolontariat z archiwum Anki Ptaszkowskiej

• Ochotnicza Straż Archiwalna

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza osoby, które zainteresowane są polską sztuką współczesną i chcą nabyć kompetencje w obszarze digitalizacji, porządkowania i opisywania zbiorów.

Jeśli chcesz poznać archiwum Anki Ptaszkowskiej, dowiedzieć się więcej o tym, co kryją zbiory Archiwum Artystów, jeśli interesujesz się pracą archiwalną i digitalizacją i możesz poświęcić kilka godzin w tygodniu na wspólną pracę, zgłoś się do nas!

Co oferujemy?

Zapewniamy merytoryczne przygotowanie i opiekę przez cały czas trwania wolontariatu, ciekawą i inspirująca atmosferę, udział we wszelkich wydarzeniach Muzeum i dodatkowe atrakcje.

Czego potrzebujemy?

Do pracy przy archiwum Anki Ptaszkowskiej szukamy dwóch osób, które będą mogły zaangażować się dwa, trzy razy w tygodniu po kilka godzin – szczegóły do ustalenia.

Uwaga:

Współpraca z Archiwum może odbyć się w ramach Twoich praktyk studenckich.

Informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie FORMULARZA do 14 października 2018 r.

Więcej o Archiwum Artystów.