MSN Home Office
Blog Muzeum na czas kwarantanny

• MSN Home Office

Georgia Sagri, "Przecinki", 2016. Instalacja na balkonach budynku Muzeum przy ul. Pańskiej 3

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza do nowego bloga MSN Home Office, redagowanego zdalnie przez dział programowy Muzeum.

Epidemia wirusa SARS-COV-2 spowodowała ogromny wstrząs społeczny. Oprócz głębokich reperkusji związanych z zagrożeniem zdrowia, naruszone zostało nasze zbiorowe poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad własnym życiem. To, jak epidemia przeformułuje i przewartościuje nasze podejście do każdego z obszarów życia publicznego i prywatnego, pokażą najbliższe tygodnie.

Na blogu MSN Home Office znajdą się nie tylko „zapiski w czasach kwarantanny”, ale przede wszystkim platforma wspólnej refleksji nad wpływem epidemii na pole sztuki oraz twórców i twórczynie kultury.