Księgarnia Muzeum na Warszawskich Targach Książki Artystycznej

• Księgarnia Muzeum na Warszawskich Targach Książki Artystycznej

Księgarnia Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie w tym roku po raz pierwszy zagości na Warszawskich Targach Książki Artystycznej.

Warszawskie Targi Książki Artystycznej odbędą się już po raz trzeci. W tej edycji księgarnia Muzeum będzie miała własne stoisko, na którym do nabycia będą książki wydawane przez Muzeum, a także katalogi wystaw, plakaty i pocztówki.

Przygotowaliśmy również ofertę specjalną - zestawy prezentowe w cenie promocyjnej. Będą to zestawy tematyczne poświęcone architekturze, filmowi, Formie Otwartej, a także twórczości kobiet.

Wśród oferowanych publikacji nie zabraknie również tych, które dostępne są już jedynie w kliku egzemplarzach. Prawdziwa gratka dla miłośników książek pod choinką!