Kancelaria DZP Partnerem Prawnym Muzeum Sztuki Nowoczesnej

• Kancelaria DZP Partnerem Prawnym Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Miło nam poinformować, że od 1 stycznia 2017 roku partnerem prawnym Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie jest kancelaria Domański Zakrzewski Palinka.

Opieka kancelarii polegać będzie na doradztwie prawnym i podatkowym w zakresie bieżącej działalności Muzeum, jak również wsparciu prawnym w realizacji wystaw czasowych, zakupów dzieł sztuki do kolekcji, działalności wydawniczej i współpracy międzynarodowej.

Założona w 1993 roku kancelaria Domański Zakrzewski Palinka jest największą niezależną polską firmą prawniczą, zatrudniającą ponad 140 specjalistów w biurach w Warszawie, a także w Poznaniu i we Wrocławiu i świadczącą kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe we wszystkich dziedzinach i specjalizacjach prawa.