Bezpłatne bilety
dla obywateli i obywatelek Ukrainy

• Bezpłatne bilety

fot. Realizacja Wystaw MSN

Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza obywatelki i obywateli Ukrainy do zwiedzania MSN. Bezpłatne bilety wstępu dostępne są w kasie muzeum.

[текст українською нижче]

W związku z brutalną wojną, jaką w Ukrainie rozpoczęła Rosja cały zespół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie wyraża solidarność z narodem ukraińskim. Dzięki wsparciu Towarzystwa Przyjaciół MSN mamy możliwość zapewnienia bezpłatnych biletów wstępu na wystawę "Kto napisze historię łez. Artystki o prawach kobiet" dla obywatelek i obywateli Ukrainy.

Osoby chcące skorzystać z bezpłatnych biletów uprzejmie prosimy o okazanie dowodu osobistego lub paszportu.

Jednocześnie przypominamy, że wystawa "Kto napisze historię łez" zawiera treści przeznaczone dla widzek i widzów powyżej 16. roku życia. Wstęp dla osób modszych tylko za pisemną zgodą opiekunów. Zachęcamy rodziców i opiekunów do zapoznania się z treścią wystawy, ponieważ niektóre z prezentowanych na niej treści mogą być uznane za nieodpowiednie dla dzieci.

У зв’язку з жорстокою війною, яку Росія розпочала в Україні, вся команда Музею Cучасного Mистецтва у Варшаві висловлює солідарність з українським народом. Завдяки підтримці Товариства друзів МСН ми можемо надати безкоштовні вхідні квитки на виставку «Хто напише історію сліз. Художники про права жінок» для громадян України.

Гостей, які бажають скористатися безкоштовними квитками, просять пред'явити посвідчення особи або паспорт.

Разом з тим, нагадуємо, що виставка «Хто напише історію сліз» містить контент, розрахований на глядачів старше 16 років. Прийом молодших осіб тільки за письмовою згодою опікунів. Просимо батьків та опікунів ознайомитися зі змістом виставки, оскільки деякі з представлених на ній матеріалів можуть вважатися неприйнятними для дітей.

Тут ви знайдете описи деяких робіт з виставки «Хто напише історію сліз».