Bestia, bóg i linia
ostatni tydzień wystawy

• Bestia, bóg i linia

Wernisaż wystawy "Bestia, bóg i linia", fot. Kuba Mozolewski

Ostatni tydzień trwania wystawy „Bestia, bóg i linia” to wydarzenia, których nie można przegapić!

Wystawa, przygotowana przez Cosmina Costinasa, dyrektora Para Site w Hong Kongu to spojrzenie na współczesność z perspektywy Wschodu – Wschodu realnego, rejonu, gdzie toczą się ważne debaty i gdzie rodzą się nowe idee przyszłości. Azja i Pacyfik zostały na niej pokazane w chwili globalnej niewiadomej i skruszenia obowiązującego przez stulecia ładu zachodniego – artyści stawiają odważne pytania i wnikliwie badają nową, fragmentaryczną rzeczywistość.

W ostatnich dniach wystawy Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzania, warsztaty i wydarzenia muzyczne:

Oprowadzania

3 października (środa), 15:00 – Popołudnie w Muzeum. Petra Skarupsky oprowadza po wystawie „Bestia, bóg i linia”.

3 października (środa), 18:00 – Oprowadzanie w ramach cyklu „Punkty widzenia. Oprowadzania międzypokoleniowe”: Wobec brutalności kapitału #kapitalizm, #wyzysk, #migracje ekonomiczne.

4 października (czwartek), 14:00Oprowadzanie z cyklu „Dojrzali Wspaniali zapraszają na wspólne oglądanie wystaw”.

5 października (piątek), 19:00 Piątkowy spacer po wystawie „Bestia, bóg i linia”.

6 października (sobota), 14:00 – Oprowadzanie w języku angielskim: Bogna Stefańska oprowadza po wystawie „Bestia, bóg i linia”.

7 października (niedziela), 14:00Ostatnie oprowadzanie po wystawie „Bestia, bóg i linia”. Prowadzenie: Jakub Depczyński.

Warsztaty

6 października (sobota), 11:00 Kongres migracyjny. Debata dziecięca i warsztaty z cyklu „Po co dzieciom artyści?”.

Koncert i performans

5 października (piątek), 21:00 Chinabot: Lafidki & Pisitakun. Koncert w Powidokach.

7 października (niedziela), 15:00Zenzizenzizenzik. Performans indyjskiego artysty, pisarza i muzyka, Adityego Mandayama (BRUD).

Zapraszamy!

Wystawa i inne wydarzenia towarzyszące: