7. edycja Wejdź w Muzeum - DOGRYWKA
program dla osób w wieku 16-19 lat

• 7. edycja Wejdź w Muzeum - DOGRYWKA

fot. Kuba Mozolewski

Na wiosnę otwieramy się i szukamy nowych członków naszej grupy Wejdź w Muzeum.

Zapraszamy do udziału w kilku spotkaniach i warsztatach, które odbędą się jeszcze przed końcem roku szkolnego. Przyjdź, poznaj nas, zobacz, co robimy i zdecyduj, czy program Wejdź w Muzeum to coś dla Ciebie! Nie oczekujemy długofalowych deklaracji, możesz bez zobowiązań wziąć udział w pojedynczym spotkaniu, albo dołączyć do nas na dłużej.

Wejdź w Muzeum zmienia się w czasie. Poszukując nowej formuły projektu, uwolniliśmy się od jasno wyznaczonych zasad i granic. Tym, co zostało, jest silna społeczność licealistek i licealistów, między którymi nawiązały się liczne przyjaźnie. Lubimy spędzać czas razem i zgadzamy się co do tego, że interesuje nas wszystko, co związane ze współczesną kulturą i sztuką. W ramach dogrywki planujemy znów wyjść poza Muzeum i dotrzeć do różnych instytucji i miejsc w Warszawie.

26 kwietnia, 18.00
SZTUKA, POLITYKA I NIEPOKORNE OBRAZY

warsztaty na wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji”
w Muzeum nad Wisłą

10 maja, 18.00
LEPSZE JUTRO DLA WSZYSTKICH

warsztaty na wystawie „Przyszłość będzie inna”
w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki

24 maja, 18.00
MEANDRY OŚWIECENIA

spotkanie z artystą na wystawie „Czym jest oświecenie?”
w Muzeum nad Wisłą

7 czerwca, 18.00
FENOMEN RUCHU

warsztaty na wystawie „Inne tańce”
w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

23 czerwca, 10.00
MANIFEST FORMY OTWARTEJ

wycieczka autokarowa do domu Zofii i Oskara Hansenów
w Szuminie

26 czerwca, 17.00
BIENNALE NA BRÓDNIE

wyprawa na Bródno w poszukiwaniu sztuki i równie interesującej nie-sztuki oraz spacer po Parku Rzeźby

Prosimy o zapisywanie się na warsztaty za pomocą formularza.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką programu, Katarzyną Witt, pod adresem mailowym katarzyna.witt[at]artmuseum.pl.