Muzeum

W skład zespołu Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie wchodzą:

Dyrektor

  • Joanna Mytkowska

Zastępcy dyrektora

  • Anna Grajewska - zastępca dyrektora ds. komunikacji
  • Mikołaj Mundzik - zastępca dyrektora ds. inwestycji

Pełnomocnik dyrektora ds. strategii instytucji

  • Małgorzata Ławrowska-Von Thadden

Główny kurator

  • Sebastian Cichocki

Asystent dyrektora

  • Jagna Lewandowska

Nowy budynek

  • Agata Kolwas
  • Weronika Chodukiewicz
  • Paweł Czarnecki
  • Marta Ejsmont
  • Wiktor Kazimierczak
  • Dominika Pancewicz

Kuratorzy i producenci

  • Zofia Czartoryska
  • Tomasz Fudala
  • Magda Lipska
  • Szymon Maliborski
  • Aleksandra Nasiorowska
  • Paweł Nowożycki
  • Natalia Sielewicz
  • Joanna Turek
  • Aleksandra Urbańska
  • Szymon Żydek - Kierownik Działu

Filmoteka Muzeum

  • Łukasz Ronduda - Kierownik Działu
  • Adrian Antoniewicz
  • Katarzyna Karwańska

Edukacja / Użyj Muzeum

  • Mariia Beburiia
  • Paweł Brylski
  • Dominika Jagiełło
  • Adrian Krupa
  • Marta Przasnek
  • Marta Przybył
  • Marta Skowrońska-Markiewicz 
  • Cezary Wierzbicki
  • Bernard Wnuk
  • Jolanta Woch

Kolekcja

  • Joanna Dziewanowska-Stefańczyk
  • Maciej Janicki
  • Michał Kożurno
  • Agnieszka Rozciecha-Lis
  • Katia Szczeka - Kierownik Działu

Publikacje

  • Katarzyna Szotkowska-Beylin - Kierownik Działu
  • Meagan Down
  • Katarzyna Szaniawska
  • Joanna Szulc

Archiwa Artystów

  • Robert Jarosz - Kierownik Działu
  • Nika Bachman
  • Magda Drągowska 
  • Maria Matuszkiewicz
  • Wolontariat, staże, praktyki w Archiwum: Karolina Kłaczyńska, Ada Kokot, Małgorzata Król, Barbara Łaguna, Judyta Majkowska, Zofia Machowska, Marta Masłowska, Joanna Miakota, Sylwia Niedźwiedź, Karolina Piwińska, Bogna Stefańska, Aleksandra Szczęsna, Lila Wiśniewska, Bernard Wnuk, Klaudia Wydra, Zofia Zapiec

Komunikacja, Internet, promocja

  • Marta Bartkowska - Kierownik Działu
  • Józefina Bartyzel
  • Katarzyna Szaniawska
  • Iga Winczakiewicz
  • Magdalena Zięba-Grodzka

Rozwój 

  • Paweł Gawlikowski - Kierownik Działu
  • Kamil Jóźwik
  • Daniel Woźniak

Realizacja wystaw

  • Michał Ziętek
  • Jakub Antosz 
  • Szymon Ignatowicz
  • Artur Jeziorek
  • Paweł Sobczak
  • Marcin Szubiak 

Księgowość

  • Joanna Kasperowska
  • Katarzyna Król
  • Dagmara Rykalska
  • Olga Szeluga
  • Małgorzata Zakrzewska - Główny Księgowy

Administracja

  • Damian Bramowicz
  • Marek Franczak
  • Piotr Frysztak
  • Łukasz Jarząbek
  • Agnieszka Kosela
  • Hubert Kowalski - Kierownik
  • Hanna Sienkiewicz
  • Luiza Skubniewska

HR

  • Joanna Żarnecka

Inspektor Ochrony Danych

Obsługa prawna

  • Andrzej Kowalski
  • Marcin Smyk

Recepcja - obsługa publiczności

  • Anna Nagadowska - Koordynator
  • Martyna Kędziorek
  • Krystian Łukaszewicz
  • Monika Mazur
  • Aleksandra Stocka
  • Aniela Trojanowska
  • Julia Wysocka

Edukatorzy i przewodnicy

  • Mariia Beburiia
  • Jakub Depczyński
  • Aleksandra Górecka
  • Daniel Kotowski
  • Marta Maliszewska
  • Marta Przybył
  • Petra Skarupsky
  • Bogna Stefańska
  • Katarzyna Witt
  • Zuzanna Zasacka
  • Hanna Zwierzchowska