Wolontariat

DZIAŁAJ Z MUZEUM!
PROGRAM WOLONTARIATU
 

Program wolontariatu dla osób zainteresowanych zdobywaniem nowej wiedzy i umiejętności, poznawaniem ciekawych ludzi i przyglądaniem się, jak działa instytucja kultury. Stałym elementem programu są cykle szkoleń, warsztatów i spotkań z pracownikami Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie oraz aktywne uczestnictwo w życiu instytucji.

W nadchodzącym czasie proponujemy następujące ścieżki wolontariackie:

1. Muzealna Służba Narracyjna
2. Ochotnicza straż archiwalna
3. Wolontariat Szkolny 

JAK MOŻESZ NAM POMÓC?

Wolontariusze pomagają nam w różnych obszarach działalności Muzeum, niektórzy też realizują własne autorskie projekty. Szukamy zarówno osób chętnych do pracy z osobami ze szczególnymi potrzebami, współtworzenia baz archiwów, wsparcia Muzeum podczas większych wydarzeń, jak i osób, które chciałyby włączyć się do tworzenia programu instytucji. O poszczególnych programach wolontariatu przeczytasz w poniższych zakładkach.

JAK ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM MUZEUM?

Rekrutacja wolontariuszy odbywa się cyklicznie. Informacje o naborach można znaleźć na naszej stronie rekrutacyjnej na portalu Ochotnicy Warszawscy: https://bit.ly/MSN-wolontariat

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

Zapraszamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego znajdującego się na portalu Ochotnicy Warszawscy lub kontaktu z koordynatorką wolontariatu:

Dominika Jagiełło
tel. 535-000-697
wolontariat@artmuseum.pl