Plac muzyki: czego i jak chcemy słuchać na przyszłym placu Centralnym?
Obywatelska burza mózgów

Obywatelska burza mózgów na temat prac, które przeszły do finału międzynarodowego konkursu na zagospodarowanie centralnej części placu Defilad i muzycznego kontekstu tych projektów.

(Międzynarodowy konkurs na opracowanie koncepcji funkcjonalno-przestrzennej placu Centralnego zorganizowany został przez Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m.st. Warszawy).

Dlatego też chcemy porozmawiać z Wami o muzyce na przyszłym placu Centralnym. Jak i czego chcemy na nim słuchać? Jakie muzyczne tradycje ma plac Defilad i jak chcemy je rozwijać? Czy chcemy na nim tańczyć, śpiewać, grać, słuchać wielkich gwiazd w formule masowych koncertów, brać udział w koncertach kameralnych? Słuchać muzyków ulicznych? Porozmawiajmy o tym. Włączcie się - bez względu na to, czy jesteście ekspertami w dziedzinie muzyki czy jej fanami, miłośnikami rytmów czy ich twórcami. Plac Centralny będzie reprezentatywną przestrzenią naszego miasta, a więc i naszą wizytówką, a muzyka nadaje rytm momentom, które spędzamy w mieście sami i wspólnie. Jest coś na rzeczy!

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

18:00 Konsultacje Plac muzyki: czego i jak chcemy słuchać na przyszłym placu Centralnym?obywatelska burza mózgów Galeria Studio
Plac Defilad 1, Warszawa
18:00 Oprowadzania Oprowadzanie w języku rosyjskim po wystawie „Plac Defilad: krok do przodu”Тур на русском языке по выставке „Парадная площадь: шаг вперед” Galeria Studio
Plac Defilad 1, Warszawa
18:00 Spotkanie Seminarium samochodowe IICzytanki dla mieszkańców i radnych siedziba redakcji Magazynu Miasta / Fundacji Res Publica
ul. Gałczyńskiego 5, Warszawa
17:30 Oprowadzanie Oprowadzanie kuratorskiepo wystawie „Plac Defilad: krok do przodu” Galeria Studio
Plac Defilad 1, Warszawa
12:00 Spotkanie Giełda zwycięskich projektówPunkt konsultacyjny, oprowadzania z architektem i animacje dla rodzin z dziećmi Cafe Kulturalna
plac Defilad 1, Warszawa
12:00 Oprowadzania Ostatni weekend9. edycji festiwalu WWB Galeria Studio