„Nie wasz się pisać”. Koncert Wiktora Okroja

Koncert „Nie wasz się pisać” był premierowym wykonaniem utworów muzyka amatora Wiktora Okroja. Artysta od 2006 roku komponuje muzykę i pisze teksty, które dotychczas nie były prezentowane szerszej publiczności.

Reżyserka koncertu – Joanna Pawlik, która pracuje z Okrojem na co dzień w pracowni Artes w Krakowie, zaprosiła do współpracy muzyków Paulinę Owczarek i Ernesta Ogórka oraz Pawła Tomaszewskiego – uznanego aktora filmowego i teatralnego.

Okrój tworzy muzykę za pomocą programów muzycznych i syntetyzatora – jego utwory elektroniczne będą odtwarzane z komputera podczas koncertu i staną się motywem przewodnim do swobodnej improwizacji dla muzyków. Muzyka była tłem dla interpretacji tekstów Okroja przez Tomaszewskiego i samego piosenkarza.

Teksty: Wiktor Okrój
Muzyka: Wiktor Okrój, Paulina Owczarek i Ernest Ogórek