Warsztaty dostosowane do potrzeb osób ze spektrum autyzmu
w 2019

• Warsztaty dostosowane do potrzeb osób ze spektrum autyzmu

fot. Kuba Mozolewski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na warsztaty na kolejnych wystawach w Muzeum nad Wisłą.

W wybrane środy 2019 roku o godz. 17:00 organizujemy warsztaty dla dorosłych:

- 27 lutego na wystawie “Daniel Rycharski. Strachy”;
- 3 lipca na wystawie “Farba znaczy krew. Kobieta, afekt i pragnienie we współczesnym malarstwie”;
- 2 października na wystawie “Nigdy więcej. Sztuka przeciw wojnie i faszyzmowi w XX i XXI wieku”;
- 30 października na wystawie “Pomnikomania”

Warsztaty rodzinne odbędą się o godz. 12:00 w terminach:
- 9 marca na wystawie “Daniel Rycharski. Strachy”;
- 28 września na wystawie “Nigdy więcej. Sztuka przeciw wojnie i faszyzmowi w XX i XXI wieku”;
- 20 października na wystawie “Pomnikomania”
- 1 grudnia w ramach programu towarzyszącego wystawie “Miriam Cahn. Ja, istota ludzka”

W 2020 roku spotkania rodzinne odbędą się o godz. 12:00 w dniach:
- 2 lutego w ramach programu towarzyszącego wystawie “Miriam Cahn. Ja istota ludzka”

Spotkania prowadzą edukatorki przeszkolone przez Fundację SYNAPSIS. Zajęcia odbywają się według planu przedstawionego uczestnikom i uczestniczkom na przed rozpoczęciem aktywności. Prowadzące korzystają z wspomagających i alternatywnych metod komunikacji ACC.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką Muzeum Dostępnego, Martą Przasnek, pod adresem muzeumdostepne@artmuseum.pl

Informacje praktyczne dla osób ze spektrum autyzmu.

Archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

17:00 Warsztaty Co maluje artystka? Warsztaty z Martą Nadolledostosowane do potrzeb dorosłych ze spektrum autyzmu
W cyklu „Warsztaty dostosowane do potrzeb osób ze spektrum autyzmu”
MUZEUM nad Wisłą