Tylko dla dorosłych
Wspólne oglądanie wystaw

• Tylko dla dorosłych

fot. Kuba Mozolewski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na wspólne oglądanie wystawy. Spotkania zaczynają się w każdy czwartek o godzinie 16:00. Po wystawie oprowadza opiekunka publiczności i przewodniczka Jolanta Woch, absolwentka kierunku Ceramika w londyńskiej szkole projektowania Central Saint Martins College of Art & Design. Pracowała w Victoria & Albert Museum jako opiekunka publiczności i przewodniczka. Interesuje się szeroko pojętą sztuką, kulturą i polityką.

Oprowadzanie ma charakter międzypokoleniowy i dyskusyjny. Każdy może swobodnie wypowiedzieć się na temat oglądanej sztuki i wzbudzanych przez nią emocji. Spotkanie na wystawie trwa około godziny, po czym chętnych zapraszamy na kawę lub herbatę i rozmowę w kameralnej atmosferze.

Nie obowiązują zapisy. Spotkania mają formę otwartą, dołączyć można w każdej chwili. Udział w cenie biletu (2-5 zł).

Tylko dla dorosłych to kontynuacja cyklu Dojrzali Wspaniali, który powstał we współpracy z Fundacją Zaczyn od wielu lat działającą na rzecz osób starszych.