Środowe spacery w języku rosyjskim
По средам прогулки по выставке с гидом на русском языке

• Środowe spacery w języku rosyjskim

fot. Getty Images Poland / Karol Serewis

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na rosyjskojęzyczne spacery z przewodnikiem po bieżących wystawach, które będą odbywać się w środy o godzinie 18:00. Wycieczki z przewodnikiem są bezpłatne.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie usytuowane w dzielnicy Powiśle (w sąsiedztwie Centrum Nauki Kopernik i BUW) zaprasza na spotkanie ze sztuką współczesną – zarówno polskich jak i zagranicznych artystów.

Osoby zainteresowane organizacją oprowadzań grupowych prosimy o zgłoszenie pod adresem: zapisy@artmuseum.pl.

Widzów indywidualnych zapraszamy także na stałe oprowadzania: w każdą sobotę o godz. 14.00 w języku angielskim.

Po wizycie na odpoczynek i pyszną kawę zaprasza odwiedzających kawiarnia eMeSeN, a na półkach mieszczącej się obok księgarni BOOKOFF czekają najnowsze publikacje z dziedzin: architektura, design, sztuka współczesna.

Музей Современного Исскусктва в Варшаве приглашает Вас посетить текущие выставки Музея с экскурсоводом. Туры на русском языке проходят по средам в 18:00. Посещение выставки с экскурсоводом бесплатно. Информации о текущих турах найдете на нашем сайте.

Музей Современного Искусства в Варшаве - это новое место на карте культурных достопримечательностей Варшавы. Расположенный в районе Повисле (возле Центрa Науки Коперник и Библиотеки Варшавского Университета) предлагает возможность ознакомиться с польским и зарубежным современным искусством.

Музей предлагает обзорные экскурсии на четырех языках: английском, французском, польском и русском.

Запись на обзорные групповые экскурсии осуществляется по электронной почте: zapisy@artmuseum.pl.
Дополнительные информацйии: info@artmuseum.pl

После посещения выставок вы можете отдохнуть за чашечкой ароматного кофе в кафе музея „eMeSeN”, а так же посетить наш книжный магазин „BOOKOFF”.

Wydarzenia z tego cyklu: