Spotkania z audiodeskrypcją
w 2020

• Spotkania z audiodeskrypcją

fot. Kuba Mozolewski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzania i warsztaty z audiodeskrypcją po kolejnych wystawach w Muzeum nad Wisłą.

W 2020 roku spotkania odbędą się w terminach:

• 15 stycznia, godz. 18:00 warsztaty sensoryczne na wystawie “Miriam Cahn, ja istota ludzka”
  • 23 lutego, godz. 15:15 oprowadzanie kuratorskie ze wstępem audiodeskryptywnym
  • 5 sierpnia, godz. 17:00 warsztaty sensoryczne “Usłyszeć znikający obraz” towarzyszące wystawie “Wiek półcienia. Sztuka w czasach planetarnej zmiany”
  • 26 sierpnia, godz. 17:00 warsztaty sensoryczne towarzyszące wystawie “Wiek półcienia. Sztuka w czasach planetarnej zmiany”
  • 25 listopada, godz. 18:00 spotkanie online w ramach wystawy „Coś wspólnego”
  • 9 grudnia, godz. 18:00 spotkanie online w ramach wystawy „Coś wspólnego”
  • 16 grudnia, godz. 18:00 spotkanie online w ramach wystawy „Coś wspólnego”

Udział w zajęciach organizowanych w ramach programu Muzeum Dostępne zawiera się w ramach biletu na wystawę za 1 zł/osoba.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką programu Muzeum Dostępne, Martą Przasnek pod adresem mailowym muzeumdostepne@artmuseum.pl lub pod numerem telefonu 577-006-290.

Informacje praktyczne dla zwiedzających z niepełnosprawnością wzroku