Punkty widzenia
Oprowadzania międzypokoleniowe po wystawie finałowej APH

  • Punkty widzenia

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Fundacja Artystyczna Podróż Hestii zapraszają do Muzeum nad Wisłą na cykl „Punkty widzenia. Oprowadzania międzypokoleniowe”.

To spotkania prowadzone przez przedstawicielki młodszego i starszego pokolenia. Jolanta Woch i Bogna Stefańska przyglądać się będą eksponowanym pracom z perspektywy własnych doświadczeń, zainteresowań, wiedzy i odmiennych kodów kulturowych.

Bogna Stefańska

studentka Historii Sztuki na ASP w Warszawie, absolwentka katedry Projektowania Ubioru w Krakowie. Pracuje w polu kultury, obecnie jako opiekunka widzów i wystaw w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Współdziałaczka Konsorcjum Praktyk Postartystycznych. Zainteresowana feministycznymi działaniami z pogranicza świata sztuki i aktywizmu.

Jolanta Woch

absolwentka kierunku Ceramika w londyńskiej szkole projektowania Central Saint Martins College of Art & Design. Przez kilka lat pracowała w Victoria & Albert Museum gdzie organizowała oddolne oprowadzania w języku polskim. Interesuje się szeroko pojętą kulturą, architekturą i urbanistyką, ze szczególnym naciskiem na Warszawę. Entuzjastycznie pasjonuje się sztuką nowoczesną.

Zobacz także:

Wydarzenia z tego cyklu: