Oprowadzania niedzielne
Po wystawie „Maria Bartuszová. Formy przejściowe” i kolekcji „Architektury-murator”

• Oprowadzania niedzielne

Maria Bartuszová, Bez tytułu, 1970, gips, fot. S. Bartuszová, dzięki uprzejmości Rodziny Bartuszów

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza w każdą niedzielę o godz. 14.00 na oprowadzanie w towarzystwie przewodników po wystawach „Maria Bartuszová. Formy przejściowe” oraz po kolekcji „Architektury-murator”.

Oprowadzającymi będą muzealni animatorzy, kuratorzy oraz zaproszeni goście. Każdy z przewodników przygotuje autorski program zwiedzania i skoncentruje się na innych aspektach omawianych prac.

Archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie kuratorskiePo wystawie „Maria Bartuszová. Formy przejściowe”
ul. Emilii Plater 51, Warszawa
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie kuratorskiePo wystawie kolekcji „Architektury-murator”
ul. Emilii Plater 51, Warszawa
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie niedzielnePo wystawie „Maria Bartuszová. Formy przejściowe”
ul. Emilii Plater 51, Warszawa
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie niedzielnePo wystawie kolekcji „Architektury-murator”
ul. Emilii Plater 51, Warszawa
16:00 Oprowadzanie Oprowadzanie kuratorskiePo wystawie kolekcji „Architektury-murator”