Zostań kolekcjonerem sztuki!
Warsztaty dla dzieci 6-12 lat

• Zostań kolekcjonerem sztuki!

Warsztaty dla dzieci w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, fot. Bartosz Stawiarski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Fundacja Artystyczna Podróż Hestii zapraszają do bardzo poważnej zabawy w świat sztuki i biznesu.

Na zajęciach zapoznamy się z bohaterami, którzy zarządzają światem sztuki, oraz poznamy stojące przed nimi wyzwania. Niepowtarzalna okazja, aby jednego dnia wcielić się w trzy role: odbiorcy sztuki, artysty oraz mecenasa.

Jeśli popierasz rozwój sztuki i chcesz przyjrzeć się mu bliżej, wciel się w postać Gajusza Cilniusza Mecenasa, rzymskiego polityka, doradcy i przyjaciela artystów. Oceń, zainwestuj i zrób dobry interes w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie na wystawie finalistów 15. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii.

Do dyspozycji narzędzia takie jak: szczera pochwała, ostra krytyka, zaplecze finansowe, a przede wszystkim sympatia do sztuki i chęć tworzenia.

Obowiązują zapisy.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.