Zaprojektuj swoją przestrzeń w Wilanowie!
WARSZAWA W BUDOWIE 4

• Zaprojektuj swoją przestrzeń w Wilanowie!

Świątynia Opatrzności Bożej, fot. Bartosz Stawiarski

Masz pomysł na przestrzeń miejską w Wilanowie? Chcesz, aby ciekawe wydarzenia miały miejsce na głównych placach w dzielnicy i aby spełniały Twoje potrzeby jako mieszkańca? Zgłoś swoją propozycję jak uatrakcyjnić Wilanów!

Wyjątkowa możliwość zaprogramowania przez mieszkańców przyszłych funkcji na głównych placach w dzielnicy. Na propozycje czekamy do 10 października 2012 roku. Napisz parę słów o sobie i swojej propozycji. Pomysł i forma prezentacji zależy od Ciebie. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową: zapisy@artmuseum.pl oraz w siedzibie Muzeum Sztuki Nowoczesnej przy ul. Pańskiej 3 w Warszawie.

Już 13 października odbędzie się spotkanie na temat przestrzeni publicznej dzielnicy Wilanów z udziałem burmistrza Ludwika Rakowskiego, architektów i deweloperów przyszłych inwestycji u zbiegu ulic Klimczaka i Przyczółkowej (JEMS, APA WOJCIECHOWSKI), architekta Guy Perry'ego (autora koncepcji urbanistycznej Miasteczka Wilanów) oraz profesora Sławomira Gzella (architekt i urbanista, kierownik Zakładu Projektowania Urbanistycznego Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej). Pomysłodawcy najciekawszych propozycji będą mogli omówić szczegóły swojego projektu oraz zastanowić się nad możliwością jego realizacji wraz z autorami koncepcji oraz specjalistami.

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

12:00 Warsztaty AdbustingWARSZAWA W BUDOWIE 4 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Emilia
ul. Emilii Plater 51, Warszawa
12:00 Wycieczka Pędzlem w konsumenta. Murale reklamowe z lat 70. i 80.WARSZAWA W BUDOWIE 4 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Emilia
ul. Emilii Plater 51, Warszawa
16:00 Oprowadzanie Warszawiacy oprowadzająWARSZAWA W BUDOWIE 4 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Emilia
ul. Emilii Plater 51, Warszawa
12:00 Wykład Yuko Shimizu w WarszawieWARSZAWA W BUDOWIE 4 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Emilia
ul. Emilii Plater 51, Warszawa
12:00 Dla dzieci Ulotnianie ulotekWARSZAWA W BUDOWIE 4 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Emilia
ul. Emilii Plater 51, Warszawa
14:00 Warsztaty Yuko Shimizu w WarszawieWARSZAWA W BUDOWIE 4 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Emilia