Экскурсия на русском языке
Oprowadzanie po rosyjsku

• Экскурсия на русском языке

Widok wystawy "Kto napisze historię łez. Artystki o prawach kobiet" (26.11.2021-27.03.2022) w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, fot. Sisi Cecylia.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzanie po wystawie „Kto napisze historię łez” w języku rosyjskim

Музей современного искусства в Варшаве приглашает на экскурсию на русском языке по выставке «Кто напишет историю слез» в Музей на Висле (Muzeum nad Wisłą, Wybrzeże Kościuszkowskie 22). Экскурсию проведит Ольга Мжельская (1986 г.р.) — арт-менеджер и куратор из Беларуси. Соавтор книг для детей о беларусском искусстве, соавтор и менеджер образовательных программ для работников культуры.

Po wystawie oprowadzi Olga Mzhelskaya (ur. w 1986) – art managerka i kuratorka pochodząca z Białorusi. Współautorka książek dla dzieci o sztuce białoruskiej; współautorka i managerka programów edukacyjnych dla pracowników kultury.