Wystawa wszechczasów

W czasie najbliższego warsztatu skupimy się na pokazaniu procesu tworzenia wystawy, zastanowimy się kto i jak przygotowuje ekspozycje. Jakie role w tym procesie odgrywają projektanci, architekci, kuratorzy, artyści, montażyści? Prześledzimy działanie samego muzeum, sposoby pracy osób w nim zatrudnionych, wreszcie ekspozycję wystawy.

Zapraszamy serdecznie dzieci - koniecznie - ze swoimi gotowymi pracami plastycznymi: malarskimi, rzeźbiarskimi, fotograficznymi, rysunkami, wyklejankami. Przynieście to, co chciałybyście wyeksponować, pokazać innym.

Porozmawiamy o kolejnych etapach przygotowania wystawy: wyborze prac do zaprezentowania, odkrywaniu zależności między nimi, tworzeniu koncepcji, nadaniu wystawie tytułu. Wspólnie zaaranżujemy przestrzeń galerii. Na koniec odbędzie się wernisaż „Wystawy wszechczasów”, na który zaprosimy rodziców.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-7 lat.
Liczba miejsc ograniczona. Konieczne rezerwacje pod adresem: patrycja@fundacjamama.pl

Warsztaty prowadzone są przez Patrycję Dołowy i Annę Pietruszkę-Dróżdż, artystki, trenerki i działaczki Fundacji MaMa.

\"\"

Wsparcie udzielone przez Islandię, Liechtenstein oraz Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego.