TZA Architekci
WARSZAWA W BUDOWIE 5

• TZA Architekci

Zapraszamy do zwiedzania warszawskich pracowni architektonicznych! W tym tygodniu, 5 grudnia, od 18 do 20 swoje drzwi otworzy pracownia TZA Architekci - Aleksandra Targońska i Marcin Zadrożny.

Architekci o sobie: „Jesteśmy architektami, którzy przywiązują dużą wagę do poszukiwania
rozwiązań ponadczasowych i trwałych. Staramy się trzymać rękę na pulsie współczesnej architektury i wnętrz, ale zwykle unikamy rzeczy, które wydają nam się przesadnie modne i krzykliwe. Pracujemy w parze i jesteśmy dla siebie nawzajem surowymi krytykami.

Sami najlepiej czujemy się w prostych, czytelnych przestrzeniach, w których dominują naturalne materiały i kolory. Słuchamy uważnie naszych klientów i rozumiemy nasz zawód jako zajęcie, które ma służyć przede wszystkim dobremu odbiorowi przestrzeni przez osoby, które zlecają nam projekt.

Mamy dużo cierpliwości i uważamy, że prawie zawsze można znaleźć kompromis między pragnieniami klientów, a naszym poczuciem dobrze wykonanego zadania.”