22 Architekci
WARSZAWA W BUDOWIE 5

• 22 Architekci

Zapraszamy do zwiedzania warszawskich pracowni architektonicznych! W tym tygodniu, 26 listopada, od 18 do 20 swoje drzwi otworzy pracownia 22 Architekci.

22 ARCHITEKCI sp. z o.o. jest biurem architektonicznym założonym w Warszawie w 2010 roku przez czterech wspólników: Wojciecha Condera (1980), Aleksandra Drzewieckiego (1980), Macieja Kowalczyka (1981) i Michała Tatjewskiego (1980).

Architekci o sobie: „Łączy nas przekonanie, że prawdziwe piękno, jakość i trwałość w architekturze nie wynika z konkretnego stylu ale z takich czynników jak poszanowanie kontekstu, prostota formy, dbałość o detal czy logika rozwiązań materiałowych, konstrukcyjnych i funkcjonalnych. Do największych osiągnięć pracowni należą: I nagroda w konkursie SARP na projekt Osiedla Mieszkaniowego ”Fi" w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej (konkurs 2011, obecnie w realizacji), I nagroda w konkursie na projekt Regionalnego Centrum Innowacyjnej Administracji w Kołobrzegu (2012), I nagroda w konkursie na projekt siedziby GAZ-SYSTEM S.A. w Rembelszczyźnie (2013)."

Inne wydarzenia z tego cyklu: